اخبار سیاسی

خبرنگاران نگاه فرهنگی امام(ره) به سینمای بعد از انقلاب مشروعیت داد

تهران- خبرنگاران- منتقد و پژوهشگر سینما با اشاره به راهبرد سیاسی حضرت امام در حوزه کلان مسائل فرهنگی از جمله واکنش های گاه به گاه نسبت به فضای سینما توضیح داد: این جریان به شکل مستمر در نگاه، نگرش و فرمایشات ایشان ادامه پیدا می نماید و باعث می گردد سینما...

12 مرداد 1399

جرم زدایی یکی از اولویت های مجلس یازدهم باشد

یک وکیل دادگستری در مورد اولویت های مجلس یازدهم در حوزه امور حقوقی گفت: بیش از هر زمان دیگری نیاز به کاهش عناوین مجرمانه و تعدیل تورم قوانین کیفری در کشور داریم و فرایند موجود در زمینه جرم انگاری در حوزه های مختلف نگران کننده است.

7 مرداد 1399

امام آدینه لواسان: حتما باید صدای مردم دربیاید تا به مشکل آنان رسیدگی کنید؟

سید سعید لواسانی امام آدینه لواسان درباره ماجرای غیزانیه نوشت: آقای دولت! حتما باید صدای مردم دربیاید تا به مشکل آنان رسیدگی کنید؟

7 مرداد 1399

خشم نماینده عراقی به دلیل فایل صوتی افشا شده از سعودی ها

فارس نوشت: یک نماینده فراکسیون صادقون با تأکید بر اینکه کابینه جدید عراق باید موضع قاطعی در قبال عربستان سعودی اتخاذ کند، مسئولان سعودی را حامی اصلی تروریسم در منطقه بیان کرد.

6 مرداد 1399

بن نایف به دلیل حمله قلبی بستری شد

مقامات سعودی از انتقال محمد بن نایف از زندان به بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های عربستان به دلیل حمله قلبی خبر دادند.

17 تیر 1399

ایرادهای شبکه شاد رفع شد

سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بیان کرد: در نسخه جدید ارائه شده از نرم افزار شبکه آموزش مجازی دانش آموزی (شاد)، ایرادات نسخه های قبلی رفع شد و دانش آموزان و معلمان می توانند با به روزرسانی نسخه قبلی، نسخه جدید را جایگزین و بهره برداری نمایند.

13 تیر 1399

فقر و بیماری کرونا در هائیتی جان مردم را می گیرد

پدیدار شدن اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در هائیتی مقام های این کشور و کارشناسان مسائل بشردوستانه را درباره نقص سیستم ایمنی مردم این کشور و احتمال بالای ابتلای آنها مضطرب کرد اما پیامدهای اقتصادی این همه گیری می تواند برای طبقه فقیر هائیتی حتی کُشنده...

12 تیر 1399

ترودو مالکیت و حمل سلاح های نیمه اتوماتیک جنگی را ممنوع کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در واکنش به تیراندازی مرگبار هفته گذشته در این کشور که به کشته شدن 22 نفر منتهی شد، در سخنانی از ممنوعیت مالکیت و حمل سلاح های نیمه اتوماتیک جنگی در این کشور خبر داد.

9 تیر 1399

منع آمدوشد 4 روزه در ترکیه برای مقابله با کرونا

ترکیه همزمان باآغاز ماه مبارک رمضان چهار روز منع آمدو شد برای مقابله با شیوع کووید19 بیان نمود.

6 تیر 1399

موسوی: گزارش سازمان منع سلاح های شیمیایی درباره سوریه یکطرفه است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نخستین گزارش تیم تحقیق و شناسایی سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) درباره استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه را جانبدارانه، یکطرفه و غیرمستقل خواند.

5 تیر 1399

رسوایی جدید بهداشتی برای بریتانیا

رئیس تدارکات خدمات بهداشت ملی انگلیس خاطرنشان کرد بعضی بیمارستان ها در انگلیس مجبور شده اند در استفاده از تجهیزات خود صرفه جویی نمایند و وسایل یکبار مصرف خود را برای استفاده مجدد بشویند.

30 خرداد 1399

پیشنهاد اجباری شدن تمدید 6 ماهه قرارداد مالکان با مستأجران بخاطر کرونا

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از احتمال اجرایی و الزامی شدن تمدید 6 ماه اجاره نامه مستاجران به دلیل بحران کرونا اطلاع داد.

29 خرداد 1399

مقابله با شیوع کرونا نیازمند اقدامی جهانی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مقابله با شیوع کرونا در دنیا نیازمند اقدامی دنیای و دسته جمعی است.

29 خرداد 1399

دولت برای معین دستمزد کارگران با اعداد بازی می کند

نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه دولت برای معین دستمزد کارگران با اعداد بازی می کند، گفت: پیشنهاد ما همان عدد 2 میلیون 800 هزار تومان بود.

28 خرداد 1399

تخت روانچی: درخواست آمریکا برای تمدید تحریم ایران تلاش برای انحراف از موضوع تروریسم اقتصادی است

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در واکنش به درخواست وزیر خارجه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران گفت، این اقدام تلاشی برای انحراف توجهات از تداوم تروریسم اقتصادی آمریکا علیه مردم ایران است.

26 خرداد 1399

نکاتی عجیب و باورنکردنی در مورد کارمندان در جهان

حقایقی از کار کردن در سراسر دنیادر حالی که ممکن است پیش خودتان فکر کنید که در سازمان ها در سراسر دنیا چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد، اما واقعیت این است که بسیاری از کارکنان در تمامی شرکت ها، مشاغل و صنایع حتما مسرور نخواهند بود. آن ها با کارفرمایان خود درگیری...

24 خرداد 1399

ورود کشتی ایرانی حامل گندم اهدایی هند به بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با ورود اولین کشتی حامل گندم اهدایی هند به افغانستان به بندر چابهار، سفیر افغانستان در ایران از بندر شهید بهشتی بازدید کرد.

21 خرداد 1399

پاکستان قرنطینه سراسری را 2 هفته دیگر تمدید کرد

نخست وزیر پاکستان از تمدید قرنطینه سراسرس در این کشور به مدت دو هفته دیگر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و بیان نمود برخی مشاغل به صورت مرحله ای به فعالیت هایشان بازخواهند گشت.

18 خرداد 1399

خبرنگاران رعایت پروتکل های بهداشتی در معادن مازندران اجباری است

ساری-خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران می گوید: رعایت پروتکل های بهداشتی برای انجام فعالیت در معادن فعال این خطه شمال کشور اجباری است.

14 خرداد 1399

درآمد کارگران در سال 99 به چقدر رسید؟

به گزارش تجارت نیوز، یک کارگر بدون فرزند با حداقل یک سال سابقه کار در امسال نباید کمتر از 2 میلیون و 510 هزار تومان دریافتی داشته باشد؛ عددی که نسبت به سال 98 بیش از 33 درصد رشد یافته است.

13 خرداد 1399
تعداد: (108)