نکونام: با توجه به بودجه ای که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم و شاهکار کردیم، قرار نیست سهمیه آسیا بگیریم یا قهرمان شویم

به گزارش وبلاگ زرسید، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عملکرد تیمش را تا به اینجای فصل قابل قبول توصیف کرد.

نکونام: با توجه به بودجه ای که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم و شاهکار کردیم، قرار نیست سهمیه آسیا بگیریم یا قهرمان شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ زرسید، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد تساوی تیمش مقابل سایپا گفت: کیفیت زمین و بارندگی تهران شرایط را سخت نموده بود. با اینکه زمین هوا کشیده بود، اما زمین بازی سخت بود. بازی مقابل تیم سایپا که مستقیم بازی می نماید و از توپ های سوم استفاده می نماید، کار سختی است.

وی اضافه کرد: می دانستیم که آنها روی توپ های بلند و اوت دستی کار می نمایند. بازیکنان ما یکی دو اشتباه کردند، اما فکر می کنم بازی امروز بیشتر روی هوا بود و هر تیمی روی هوا کار می کرد، می توانست پیروز باشد. ما ابتدا سعی کردیم فوتبال بازی کنیم، اما زمین کیفیت لازم را نداشت. از طرفی تیم سایپا مستقیم بازی می کرد و ما هم دقیقاً مثل آنها بازی کردیم. به هرحال نتایجی که این تیم گرفته، آنها را تحت فشار قرار داده است و از طرفی کیفیت زمین و بارندگی باعث شد بازی روی هوا انجام گردد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به اینکه تیمش بازیکن طراح ندارد تا مهاجمان را تغذیه کند و آیا به فکر یارگیری در نیم فصل است یا نه، گفت: ما ابتدای فصل می توانستیم شش بازیکن بازیکن بگیریم، اما بازهم می گویم که ما بازیکن بالای 800 میلیون تومانی نداریم. ابتدای فصل مدیریت باشگاه فولاد این سیاست را بیان کرد. تیم سایپا بازیکن بالای یک میلیارد هم دارد و هر تیمی به اندازه بودجه اش یارگیری می نماید و ما هم همین کار را کردیم. بودجه محدود داشتیم و شش بازیکن بیشتر هم نمی توانستیم بگیریم. با این حال فکر می کنم بازیکنان خوبی داریم و با توجه به بودجه ای که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم. قرار نیست ما سهمیه آسیا بگیریم یا برای قهرمانی کوشش کنیم و قولی هم به کسی ندادیم. با پتانسیلی که رقبا دارند و بودجه ای که ما این فصل داشتیم، به نظرم شاهکار کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نکونام: با توجه به بودجه ای که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم و شاهکار کردیم، قرار نیست سهمیه آسیا بگیریم یا قهرمان شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: با توجه به بودجه ای که داشتیم، نتایج خوبی گرفتیم و شاهکار کردیم، قرار نیست سهمیه آسیا بگیریم یا قهرمان شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید