پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی در دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ زرسید، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف گفت: با هدف سالم سازی فضای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد.

پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی در دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد

پرویزی دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ زرسید، گفت: با هدف سالم سازی و شفاف سازی داوطلبانه هزینه های انتخاباتی کاندیدا های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه کاندیدا های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می توانند به طور داوطلبانه منابع تبلیغات انتخاباتی خود را از طریق این پویش شفاف سازی کنند، گفت: این پویش در گام نخست در دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده و در گام بعدی امیدواریم دیگر دانشگاه ها نیز به آن بپیوندند.

پرویزی شرح داد: همچنین ما از دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا و کسانی که در بستن لیست های انتخاباتی تاثیرگذار هستند و همچنین سرلیست ها دعوت می کنیم که به پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی بپیوندند.

وی تصویر کرد: قطعاً اهداف کاندیدا هایی که حاضر به شفاف سازی در خصوص هزینه های انتخاباتی خود نیستند برای مردم قابل تشخیص است در هر حال ما کسی را مجبور به شفاف سازی هزینه های انتخاباتی خود نخواهیم کرد و هدف ما شفافیت داوطلبانه است.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به خلاء قانونی در خصوص شفاف سازی هزینه های انتخاباتی کاندیدا ها و ضرورت تصویب این قانون در مجلس گفت: پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی کاندیدا ها با توجه به وجود خلاء قانونی در راستای شفاف سازی هزینه های کاندیدا ها راه اندازی شده البته در همه جای دنیا هم مرسوم است که پیش از تصویب قانونی ابتدا گروه های اجتماعی در آن خصوص به مطالبه گری می پردازند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی در دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش شفافیت داوطلبانه هزینه های انتخاباتی در دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید