ضعف دلار باز هم به طلا قوت می دهد

به گزارش وبلاگ زرسید، خبرنگاران : قیمت اونس طلا امروز از ساعت 6 صبح به وقت تهران با ترس و احتیاط در حال افزایش است.

ضعف دلار باز هم به طلا قوت می دهد

به گزارش وبلاگ زرسید، قیمت اونس برای دومین روز متوالی، 25 دلار افزایش یافت و در کانال1990 دلار نهاده شد. قیمت اونس امروز چندین بار کوشش به افزایش و تسخیر کانالی با لاتر نموده و باوجود عقب نشینی های مکرر، در حال نزدیک شدن به سقف 2000 دلار است. توصیه های فنی ساعتی و روزانه قویاً توصیه به خرید دارند.

چرا پایگاه اونس درحال پیشروی است؟

امروز شاخص دلار به 91.90 رسید، یعنی پایین ترین حد خود از 30 اوریل 2018 (2.5 سال پیش). در روز گذشته و پنج روز گذشته شاخص دلار به ترتیب 0.4 و 1.5 درصد کاهش داشته است. این ضعف و فرایند نزولی دلار باعث افزایش جذابیت طلا از روز آدینه شده است، که از آن روز اونس طلا بیش تر از 50 دلار افزایش داشته است.

دیگر اخبار بازار های دنیا

اغلب بازارهای سهام دنیای، در طول شب در اوج بودند. شاخص های سهام ایالات متحده در اواسط روز متفاوت بودند و Nasdaq و S&P دوباره به بالاترین رکورد های خود رسیدند. در شرف پاییز روحیه معامله گران و سرمایه گذاران همچنان رو به بهبود است؛ با این حال، با تغییر تقویم به سپتامبر، تاریخ نشان میدهد که ماه های سپتامبر و اکتبر می تواند نسبت به گاوهای بورس بسیار نامهربان باشد. شیوع کرونا اکنون به طور جدی مناطقی از ایالات متحده و دنیا را درگیر نموده است اما امیدها برای رسیدن واکسن معتبر بیشتر و نزدیک تر می گردد. همچنین ، بیشتر آنها معتقدند که حتی اگر موج دوم ویروس در اواخر پاییز شروع گردد، دولت های عظیم اقتصاد خود را در قرنطینه کامل قرار نخواهند داد.

منبع: اقتصادنیوز

به "ضعف دلار باز هم به طلا قوت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضعف دلار باز هم به طلا قوت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید