مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور لغو شد

به گزارش وبلاگ زرسید، مراسم روز دانشجو که قرار بود امروز به صورت مجازی برگزار گردد، لغو و زمان برگزاری مراسم به روز های آینده موکول شد.

مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور لغو شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ زرسید، مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران که قرار بود امروز با حضور رئیس جمهور، وزیر علوم تحقیقات و فناوری وبهداشت درمان و آموزش پزشکی و رؤسای دانشگاه ها به صورت مجازی برگزار گردد، لغو و به روز دیگر موکول شد.

غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم دراین باره عنوان نموده است: امروز، 16 آذر هیچ برنامه رسمی و مرکزی به مناسبت روز دانشجو نداریم، ما درخواست نموده بودیم رئیس جمهور امروز برنامه ای به این مناسبت داشته باشد که تا به این لحظه از سوی دفتر ریاست جمهوری هماهنگ نشده و جوابی داده نشده است.

وی بیان نموده است: پیگیری های ما برای برگزاری برنامه رسمی رئیس جمهور به مناسبت روز دانشجو ادامه خواهد یافت و ممکن است این برنامه در روز های آینده برگزار گردد، اما زمان قطعی نمی توانیم برای آن اعلام کنیم.

غفاری خاطر نشان نموده است: هر برنامه ای که به مناسبت روز دانشجو برگزار گردد قطعاً مجازی خواهد بود ضمن اینکه تمامی برنامه های دانشگاه ها به این مناسبت نیز مجازی است.

براساس این گزارش، این درحالی است تا ظهر روز گذشته برگزاری برنامه 16 آذر با حضور رئیس جمهور قطعی شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید