عضو کمیته فنی فوتسال علیه سرمربی تیم ملی، شمس: درخواست ناظم الشریعه نامعقول است، از کُره ماه تیم بیاوریم؟!

به گزارش وبلاگ زرسید، عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درخواست سرمربی تیم ملی برای بازی تدارکاتی با تیم های اروپایی را نامعقول خواند.

عضو کمیته فنی فوتسال علیه سرمربی تیم ملی، شمس: درخواست ناظم الشریعه نامعقول است، از کُره ماه تیم بیاوریم؟!

حسین شمس در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ زرسید درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتسال و درخواست کادرفنی این تیم برای انجام یک بازی تدارکاتی با تیم اروپایی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیم ملی بازی های تدارکاتی خوبی انجام داده است. یک تورنمنت در آستاراخان و یک تورنمنت هم در مشهد داشت. با تیم های اروپایی بسیار زیادی هم بازی نموده، اما الان به دلیل اینکه تیم های اروپایی در بهمن ماه در مسابقات انتخابی جام جهانی حضور دارند، ما پیشنهاد دادیم تیم های آسیایی در فیفادی به تهران بیایند. ناظم الشریعه ابتدا با این پیشنهاد موافقت کرد و قرار شد در یک تورنمنت در تایلند با حضور شش تیم شرکت کنیم و دو بازی محبت آمیز هم با لبنان در این کشور داشته باشیم. همه چیز از جمله بلیت رفت و برگشت و تمام هزینه ها برای کشورمان رایگان بود.

وی اضافه نمود: ناظم الشریعه این پیشنهادها را قبول نموده بود، اما 48 ساعت بعد از اینکه موافقت مان را به لبنان اعلام کردیم، سرمربی تیم ملی گفت که با تیم آسیایی بازی نمی نماید! متأسفانه آبروریزی بسیار بدی شد و ما خیلی خجالت کشیدیم. برای اینکه جبران کنیم و لبنانی ها ناراحت نشوند، مجبور شدیم یک تیم باشگاهی را به این کشور اعزام کنیم تا روابط فوتسالی دو کشور به خاطر خلف وعده ما به هم نخورد.

عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در واکنش به این موضوع که ناظم الشریعه از مدت ها پیش اعلام نموده با تیم آسیایی بازی نمی نماید، گفت: متأسفانه تبلیغات بیگانه علیه کشور ما به حدی زیادی است که کشورهای دیگر نمی دانند ایران در امنیت کامل است. متأسفانه کشورهای دیگر به تلویزیون شان و تبلیغات منفی دشمنان نگاه می نمایند. در این شرایط چطور توقع دارید تیم اروپایی در حالی که خودش درگیر مسابقات قاره ای است به کشور ما بیاید؟ این یک درخواست نامعقول است که ناظم الشریعه دارد! بازی تدارکاتی برای چه انجام می دهیم؟ می خواهیم مسائل تیم رفع گردد، لبنان هم تیم بسیار قدرتمندی است و جزو قدرت های جدید آسیا به شمار می رود.

شمس ادامه داد: با این شرایط دیگر تیمی نمی ماند که با آن بازی کنیم. کادرفنی با تیم آسیایی بازی نمی نماید، تیم های اروپایی هم مشغول مسابقات انتخابی جام جهانی هستند. بنابراین باید از کره ماه برای بازی تدارکاتی تیم بیاوریم، مگر اینکه تمام هزینه ها از جمله هزینه بلیت و اسکان و غیره یک کشور را تقبل کنیم که آن هم با شرایط فعلی فدراسیون فوتبال غیر ممکن است. وقتی دو بازی رایگان به ما پیشنهاد شده نمی دانم چرا ناظم الشریعه با آن مخالفت می نماید. در مسابقات قهرمانی آسیا هم با لبنان رو به رو نخواهیم نشد. این عُرضه کمیته فوتسال را نشان می دهد که دو بازی کاملاً رایگان را فراهم نموده است. با توجه به شرایطی که گفتم تیم های اروپایی نمی توانند به ایران بیایند. در شأن ما نیست که با تیم های درجه سه یا چهار اروپا بازی کنیم. ضمن اینکه باید پول بلیت شان را هم بدهیم، آیا به صلاح است؟

وی در مورد بحث پاداش بازیکنان تیم ملی توضیح داد: در هر جلسه کمیته فنی درباره این مسئله صحبت می گردد. شکوری و بهاروند قول داده اند این پاداش ها پیش از اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا پرداخت گردد. الان هم به دنبال منابع اقتصادی هستند تا این پاداش ها پرداخت گردد و این حق بازیکنان است. در فاصله یک ماه مانده به آغاز مسابقات آسیایی این مشکل حل خواهد شد.

عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درباره انتخاب مدیرفنی تیم ملی فوتسال و اینکه گفته می گردد او هم یکی از گزینه های این پست است، گفت: من نه وقتش را دارم و نه می توانم این کار را انجام دهم. الان قرار است ناظم الشریعه یک نفر را معرفی کند اما هنوز کسی را معرفی ننموده است. در ابتدا صانعی معرفی شده بود که انصراف داد و الان هم کاملاً کمیته فنی و کمیته فوتسال در اختیار تیم ملی قرار گرفته است تا در بهمن ماه بتوانیم مقام قهرمانی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عضو کمیته فنی فوتسال علیه سرمربی تیم ملی، شمس: درخواست ناظم الشریعه نامعقول است، از کُره ماه تیم بیاوریم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو کمیته فنی فوتسال علیه سرمربی تیم ملی، شمس: درخواست ناظم الشریعه نامعقول است، از کُره ماه تیم بیاوریم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید