پاسخ تند سولسشایر به انتقاد فن پرسی از او در برنامه تلویزیونی

به گزارش وبلاگ زرسید، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به مهاجم سابق این تیم که در یک برنامه تلویزیونی از رفتار او انتقاد نموده بود واکنشی تند نشان داد.

پاسخ تند سولسشایر به انتقاد فن پرسی از او در برنامه تلویزیونی

به گزارش وبلاگ زرسید، اولگنار سولسشایر با حمله ای تلخ به روبین فن پرسی به مهاجم هلندی سابق منچستریونایتد که از او به خاطر لبخند زدن بعد از باخت شیاطین سرخ ایراد گرفته بود، پاسخ داد.

فن پرسی 36 ساله بعد از باخت 2 بر صفر منچستریونایتد مقابل آرسنال در روز نخست سال جدید میلادی از سولسشایر به خاطر لبخند به لب داشتن در یک مصاحبه تلویزیونی ایراد گرفت: وقتی به حرف های اوله گوش می کنم، او آدم بسیار خوبی به نظر می رسد. من اما دوست دارم که گاهی اوقات هم او را جدی تر و خشمگین تر ببینم. من دیدم که او بعد از باخت منچستریونایتد، داشت لبخند می زد در حالی که بعد از چنین اتفاقی، درست نیست که لبخند به لب داشته باشید.

انتقاد فن پرسی از سولسشایر به شدت به سرمربی نروژی شیاطین سرخ برخورده است. او در حالی که بسیار خشمگین به نظر می رسید، در پاسخ به مهاجم سابق منچستریونایتد گفت: نه من روبین را می شناسم و نه روبین مرا می شناسد. فکر نمی کنم که او حق داشته باشد که از شیوه مربیگری من انتقاد کند، ضمن اینکه من هم تغییر نمی کنم. این قطعی است. بله روبین، پیراهن شماره 20 مرا گرفت و احتمالاً این هم تمام آن چیزی خواهد بود که او از من خواهد گرفت.

سولسشایر سپس از رفتار خود بعد از باخت تیمش مقابل آرسنال دفاع و تأکید کرد اخم کردن و ترشرویی بعد از باخت برای نشان دادن ناراحتی از شکست در شیوه کاری او نیست.

سرمربی منچستریونایتد اضافه نمود: من در قرون وسطی زندگی نمی کنم که بخواهم اینگونه رفتار کنم.

سولسشایر سپس از اظهارنظرهای اخیر مینو رایولا، مدیر برنامه های پل پوگبا درباره آینده این بازیکن فرانسوی ابراز نارضایتی کرد و اضافه نمود: به نظرم مدیران برنامه بازیکنان نباید درباره باشگاه ها حرف بزنند. من با پل درباره این موضوع صحبت می کنم. فکر نمی کنم که لزومی داشته باشد که من با مدیر برنامه ها صحبت کنم یا درباره اظهارنظر آنها راجع به ما، حرفی بزنم. پل پوگبا بازیکن ماست و مدیر برنامه ها هم توسط بازیکنان به کار گرفته می گردد نه بالعکس. آنها مسئول رسیدگی به بازیکنان هستند نه اینکه بازیکنان به امور آنها رسیدگی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاسخ تند سولسشایر به انتقاد فن پرسی از او در برنامه تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ تند سولسشایر به انتقاد فن پرسی از او در برنامه تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید