مصدومیت دیاباته دو تا سه هفته طول می کشد، مصدومان زیادی نداریم

به گزارش وبلاگ زرسید، دکتر کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال گفت: کادر پزشکی و معاونت پزشکی این باشگاه همواره کوشش نموده در اسرع وقت بازیکنان مصدوم را برساند. برخی اوقات هم ما کارهای نشدنی را شدنی کردیم. اما ماهیت مصدومیت ها با هم تفاوت دارد و همواره نمی توان پروسه های درمانی را کوتاه کرد.

مصدومیت دیاباته دو تا سه هفته طول می کشد، مصدومان زیادی نداریم

وی اضافه کرد: خیلی ها می گویند مصدومیت دیاباته بلوف است و او به بازی می رسد. اما اینگونه نیست. من همان شب اول هم اظهار نظر را منوط به تست های پزشکی کردم و MRI هم متاسافنه پیغام های خوبی برای ما نداشت. یکی از عضلات دیاباته دچار کشیدگی گرید A شده و پروسه درمان او بین دو تا سه هفته است.

پزشک آبی پوشان در مورد تعداد زیاد مصدومان این فصل گفت: در وهله اول باید بگویم از نظر مصدوم فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم و حداقل از فصل قبل شرایط مان بهتر است. اما برخی مواقع شرایطی ایجاد می گردد که ناخواسته بر تعداد مصدومان اضافه می نماید. مثل نحوه حضور ما در لیگ قهرمانان آسیا که ناچار شدیم در 4 روز 4 پرواز داشته باشیم و آن همه دردسر. در نهایت با تمهیدات کادر فنی، پزشکی و ماساژ نتایج خوبی گرفتیم اما مثلا مصدومیت دیاباته عوارض همان خستگی هاست.

ستوده در مورد غلامی و یزدانی گفت: این دو بازیکن دوره مصدومیت شان به اتمام رسیده و در اختیار کادر فنی قرار دارند تا کارهای بدنی را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مصدومیت دیاباته دو تا سه هفته طول می کشد، مصدومان زیادی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت دیاباته دو تا سه هفته طول می کشد، مصدومان زیادی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید