قائدی: تعویضم به خاطر خستگی بود، نه مصدومیت، بازی با تراکتور خیلی مهم است

به گزارش وبلاگ زرسید، مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تعویضم به خاطر خستگی بود، نه مصدومیت گفت: بازی ها خیلی فشرده است و توانی برای بازیکن نمی ماند.

قائدی: تعویضم به خاطر خستگی بود، نه مصدومیت، بازی با تراکتور خیلی مهم است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ زرسید، مهدی قائدی بعد از برد دو بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت: دست همه هوادارانی که امروز به استادیوم آزادی آمدند و ما را حمایت کردند، می بوسم. 3 امتیاز با ارزشی را کسب کردیم و باید به فکر بازی حساسی که مقابل تراکتور داریم، باشیم. مسابقه ای که یکی از مهمترین دیدار های فصل مان است.

وی در واکنش به این سوال که چرا در جریان بازی در یک موقعیت خوب به همبازی اش پاس نداد، یادآور شد: در آن صحنه واقعا بازیکن کناری ام را ندیدم، در غیر این صورت پاس می دادم.

قائدی راجع به تقدیم گلش به داریوش شجاعیان مطرح کرد: متاسفانه شجاعیان بد موقعی مصدوم شد و نبودش در تیم احساس می گردد. گلم را به داریوش تقدیم کرد و امیدوارم هر چه زودتر به میادین برگردد.

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیتش جدی است یا نه؟ گفت: به خاطر مصدومیت تعویض نشدم بلکه چون خسته شده بودم از سرمربی تیم درخواست تعویض کردم. بازی های خیلی فشرده است و واقعا توانی برای آدم نمی ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قائدی: تعویضم به خاطر خستگی بود، نه مصدومیت، بازی با تراکتور خیلی مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائدی: تعویضم به خاطر خستگی بود، نه مصدومیت، بازی با تراکتور خیلی مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید