رقم قرارداد مربی پیشین استقلال برای سرمربیگری سایپا اعلام شد

به گزارش وبلاگ زرسید، پس از بازگشت استقلال به تهران فراز کمالوند که یاری فرهاد مجیدی در کادر فنی آبی پوشان بود از این تیم جدا شد و فعالیتش در تیم سایپا را به عنوان سرمربی شروع کرد.

رقم قرارداد مربی پیشین استقلال برای سرمربیگری سایپا اعلام شد

کمالوند در شرایطی راهی سایپا شد که ابهاماتی در خصوص رقم قراردادش منتشر و تاکید شده بود که وی قراردادی چند میلیاردی با نارنجی پوشان امضا کرده است. به دنبال این اتفاق باشگاه سایپا در بخشی از اطلاعیه ای که پیرامون حاشیه های اخیر منتشر کرده، رقم قرارداد کمالوند را هم اعلام کرده است.

در بخشی از بیانیه باشگاه سایپا آمده است: در مهمترین مواردی که باشگاه سایپا با الفاظ رکیک مورد شدیدترین توهین ها قرار گرفته، موضوع پرداخت های نجومی به سرمربی جدید باشگاه می باشد که موجب تشویش اذهان طرفداران و کارکنان سایپا شده است که پیش از این مدیرعامل باشگاه سایپا در مصاحبه عمومی با رسانه ها، صراحتاً پرداخت مبالغ میلیاردی به سرمربی جدید باشگاه را تکذیب کرده است؛ اما برای تنویر افکار عمومی و ایجاد شفافیت، رقم دقیق قرارداد آقای فراز کمالوند با باشگاه سایپا در فصل جاری 400 میلیون تومان اعلام می گردد؛ قرارداد مذکور در سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ثبت شده است و قابل استعلام و پیگیری برای رسانه های دلسوز و مسئولین ذیربط می باشد.

باشگاه سایپا در حالی عنوان کرده رقم قرارداد فراز کمالوند در سازمان لیگ ثبت شده که اهالی فوتبال می دانند بیشتر قراردادهایی که به سازمان لیگ اعلام می گردد واقعی نیست و رقم واقعی در توافق طرفین و با متمم و پیوست ها تعیین می گردد!

منبع: خبرگزاری مهر

به "رقم قرارداد مربی پیشین استقلال برای سرمربیگری سایپا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم قرارداد مربی پیشین استقلال برای سرمربیگری سایپا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید