بایرن مونیخ 2 -1 لاتزیو، صعود مقتدرانه خبرنگاران

به گزارش وبلاگ زرسید، بایرن مونیخ پیروز شد در خانه با دو گل لاتزیو را مغلوب کند.

بایرن مونیخ 2 -1 لاتزیو، صعود مقتدرانه خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ زرسید، بایرن مونیخ که در بازی رفت و در ایتالیا به فزونی پرگل 1-4 دست یافته بود، امشب در خانه کار دشواری برابر لاتزیو نداشت و با کسب فزونی 1-2 با اقتدار راهی دور بعدی شد.

لاتزیو بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشتم و روی همکاری کورئا و موریگی می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه کورئا دقیق نبود و از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 13 لروی سانه از سمت راست حرکت نموده و به عمق زد، اما ضربه زمینی او دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه لاتزیو راهی بیرون زمین شد.

دقایقی بعد و روی ارسال لوییس آلبرتو از سمت چپ بود که لاتزیو صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه سر سرگی میلینکویچ ساویچ به مدافعان بایرن مونیخ برخورد کرد.

اما در دقیقه 31 موریگی در محوطه جریمه لاتزیو لئون گورتزکا را متوقف کرد تا بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی گردد. رابرت لواندوفسکی پشت توپ نهاده شد و مطابق انتظار دروازه لاتزیو را باز کرد تا بایرن مونیخ از حریف خود پیش افتد.

در ادامه جریان مسابقه آرام شده و بایرن مونیخ به خوبی بازی را اداره کرد تا نیمه نخست کم هیجان با یک گل به سود این تیم به اتمام برسد.

بایرن بازی را بهتر آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم رابرت لواندوفسکی می توانست از فاصله ای نزدیک فزونی تیمش را دو برابر کند، اما ضربه او با عکس العمی خوب رینا همراه شد. در دقیقه 60 و روی حرکت خوب لروی سانه بود که بایرن مونیخ باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما پارولو اجازه نداد لواندوفسکی برای دومین بار دروازه را باز کند.

در دقیقه 67 رابرت لواندوفسکی در محوطه لاتزیو صاحب بهترین فرصت برای زدن گل دوم شد، اما ستاره لهستانی بدشانس بود و ضربه اش به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 74 بایرن مونیخ به گل دوم دست یافت. روی پاس تماشایی داوید آلابا، اریک چوپوموتینگ در موقعیتی تک به تک نهاده شده و با یک ضربه دقیق پیروز به زدن گل دوم تیمش شد.

اما در دقیقه 83 و روی ارسال کورئا از روی یک ضربه ایستگاهی و از سمت چپ بود که مارکو پارولو پیش تاخته پیروز شد با ضربه سر دروازه بایرن مونیخ را باز نموده و اختلاف را به حداقل برساند. در ادامه اتفاقی رخ نداد و بایرن 1-2 لاتزیو را شکست داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بایرن مونیخ 2 -1 لاتزیو، صعود مقتدرانه خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن مونیخ 2 -1 لاتزیو، صعود مقتدرانه خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید